Pelesos 3-207 LT-02115 Vilnius, Lietuva

Fibra

Fibra
V.F.A.s.r.l. Statybiniai produktai betonui
 
DELTA XT ir VERSTAEKUNG
SUTVIRTINANTYS POLIPROPILENINIAI IR STIKLO AUDINIO  PLUOŠTAI
Stiklo audinio ir polipropileninių struktūrinių pluoštų naudojimas vietoje grindų plieninių sutvirtinimų tampa vis labiau priimtinas dėl įvairių šių pluoštų privalumų: geros skilimų prevencijos, paprasto naudojimo, saugaus tvarkymo, įrengimo laikotarpio trumpumo bei korozijos problemos nebuvimo. Šie pluoštai sudaro trimatį tinklelį betone ar skiedinyje ir efektyviai apsaugo nuo plyšimų,sulaiko mikro įtrūkimus ir neleidžia jiems plėstis dėl betono spaudimo ir deformacijos, bei puikiai pakeičia vielinį tinklą (tinklinę armatūrą), pagerina smūginį atsparumą , mažina susidėvėjimą, didėja elastiškumas,  tampa atsparesnis įvairiapusiam tempimui ir,  kadangi neturi metalo priemaišų, yra visiškai atsparūs korozijai.

Be abejo, svarbu užtikrinti, kad struktūrinių polipropileno ir stiklo audinio pluoštų sutvirtinančios savybės faktiškai atitiktų pakeičiamo plieno tvirtumo savybes.Tam buvo atlikta daugybė testų ir bandymų, remiantis eksperimentiniais testais, inžinerine analize ir skaičiavimais, vokiečių Bautest laboratorijose buvo sukurtos lentelės reikiamam pluoštų kiekiui į 1 m3  betono. Pluoštų kiekis priklauso nuo reikiamo betono tvirtumo,  pvz.: jei betono markė S 15, dedamo pluošto į betoną santykis būtų toks : VERSTAERKUNG polipropileninis pluoštas 0.7 kg -1kg į 1/ m³ betono o DELTA XT stiklo audinio pluoštas 1 -1.5kg į 1/m³ betono.

Šiuo metu turime abieju rūšių polipropileno ir stiklo audinio pluoštų. Vienos polipropileno VERSTAERKUNG pluošto pakuotės svoris 18 kg ir stklo audinio DELTA XT  pluošto pakuotės svoris 20 kg.